21 sierpnia 2013

Początek roku szkolnego z Lamelią Szczęśliwą


Kochani, dziś w skrzynce mailowej znalazłam notkę o Kiermaszu w Poznaniu. Zamieszczam... 
Mnie niestety w tych dniach nie ma w mieście, ale może ktoś się wybierze...W Składziku Kulturalnym w Galerii M/M, 24 sierpnia 2013 roku rozpocznie się kiermasz Poznańskie Szkolniaki. W ramach tego wydarzenia odbędą się targi książek i artykułów szkolnych, a także bezpłatne warsztaty autorskie.
 
Z tej okazji „WydawnictwoŚwięty Wojciech” ma przyjemność zaprosić na spotkanie z Joanną Krzyżanek, autorką pouczających i inspirujących książek dla dzieci i młodzieży. Autorskie warsztaty odbędą się 31 sierpnia 2013 roku w Galerii M/M przy ulicy Św. Marcin 24 w Poznaniu. Początek wspólnej zabawy od godziny 13. Tematem przewodnim będzie lekcja z Lamelią Szczęśliwą, czyli jak zrobić by mieć ortografię w małym palcu lewej lub prawej ręki.
 

   

Joanna Krzyżanek jest miłośniczką liter i gałgankowych lalek. Pisze bajki, opowieści i wiersze. Prowadzi warsztaty literackie, teatralne, plastyczne oraz kulinarne. W oryginalny sposób uczy dzieci zasad ortografii i gramatyki, ale także pomaga stawiać pierwsze kroki w  świecie smacznej i zdrowej kuchni. Dzięki niewyczerpanym pokładom energii oraz głowie pełnej pomysłów wciąga wszystkich do wyjątkowej, a jednocześnie edukacyjnej zabawy. Nakładem Wydawnictwa Święty Wojciech ukazują się następujące książki Joanny Krzyżanek
  • Księga Spraw Ważnych Lamelii Szczęśliwej, wyróżniona prestiżową nagrodą Feniks 2013
  • Księga Ortografii Lamelii Szczęśliwej
  • Księga Gramatyki Lamelii Szczęśliwej
  • Zdrowa Kuchnia Lamelii Szczęśliwej
  • Seria Przygody z Lamelką a w niej: Lamelia Szczęśliwa i porwanie krewetki oraz Lamelia Szczęśliwa i chrapka na babkę NOWOŚĆ!

Organizatorem kiermaszu Poznańskie Szkolniaki są księgarnia Skład Kulturalny i centrum handlowe MM. Chęć udziału w warsztatach można zgłaszać
pod numerem telefonu 500 683 092 lub drogą mailową na adres skladkulturalny@gmail.com. Patronem wydarzenia jest „Wydawnictwo Święty Wojciech”.

Po warsztatach zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w licznych zabawach
i atrakcjach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Kiermasz
Poznańskie Szkolniaki będzie trwał do 4 września br.POLECAM 
Anna M.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Recent Posts