18 października 2013

Nowości Wydawnictwa Świętego Wojciecha

Poruszająca opowieść o tym, że w życiu spełniają się nawet najbardziej niezwykłe marzenia!


Ich życie to dwa różne światy. On jest księciem. Ona zwykłą dziewczyną. Ale wszystko się zmieni, gdy ich drogi połączą się na wyspie St Simons. W czasie letnich wakacji książę Nathaniel nieoczekiwanie spotyka Susanne, która zdobywa jego serce. Jednak ich wspólna przyszłość nie jest tak prosta, jakby chcieli. Książę ma obowiązki, a napięta sytuacja polityczna nie sprzyja podejmowaniu spontanicznych decyzji, których kierunek wyznacza serce. Zobowiązania wobec rodziny i kraju, a także czekająca na księcia narzeczona będą trudnymi przeszkodami do pokonania na drodze do miłości.
Kto zwycięży – jego królestwo, czy jej serce?


Narody i wyróżnienia:
1 CBA Amazon Bestseller 
 Amanda odpowiada na modlitwę nieznajomej i… rozpoczyna niezwykłą podróż.

Mniej więcej rok temu Amanda Vance urządzała wraz z mężem pokój dla dziecka, którego narodzin oczekiwali już wkrótce. Dziś pokój ten jest pusty, podobnie jak serce Amandy. A w najbliższych dniach czeka ją świętowanie w gronie licznej i wielodzietnej rodziny męża, co budzi jej ogromną obawę. Nadto musi jeszcze zdecydować, czy jest już gotowa wrócić do swej dawnej pracy, na oddział intensywnej opieki dla noworodków. Za dużo naraz.
Nieoczekiwanie Amanda otrzymuje propozycję, by towarzyszyć swej starszej sąsiadce, Emily, w podróży do Izraela. To okazja nie tylko, by zobaczyć Jerozolimę, ale i odsunąć na chwilę wszystkie troski. Amanda przyjmuje więc zaproszenie Emily.
Niezwykły splot zdarzeń sprawia, że w Jerozolimie młoda Amerykanka staje się odpowiedzią na modlitwę nieznajomej kobiety. Ale czy jej własne wołanie zostanie wysłuchane?

Wspaniała historia, pełna emocji i głębokiego duchowego piękna.
Debbie Macomber, najlepsza amerykańska autorka wg rankingu „New York Timesa” (2012 i 2013) oraz „USA Today.”

Davis Bunn – wykładowca akademicki, podróżnik, pisarz o międzynarodowej sławie, swobodnie poruszający się po różnych gatunkach literackich. Trzykrotny zdobywca Christy Award. Jego książki, tłumaczone na kilkanaście języków, sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 7 000 000 egzemplarzy. 


Więcej zobacz na :   www.swietywojciech.pl
6 komentarzy:

 1. Ojej, przepiękne okładki! Chyba muszę je mieć!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziś do mnie dotarła "Modlitwa nieznajomej"- to moje pierwsze spotkanie z tym wydawnictwem, mam nadzieję, że nie ostatnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie słyszałam o tym wydawnictwie, ale książki mają cudowne okładki!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się - okładka jak najbardziej zachęca do zapoznania się z treścią ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyznam szczerze, że zdarza mi się kupować książkę po okładce... A w tym wypadku i okładki i treść są piękne... Właśnie czytam "Był sobie książę"... Recenzja już wkrótce :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Był sobie książę to z pewnością książka z którą chciałabym się zapoznać :)

  OdpowiedzUsuń

Recent Posts